Těhotenství a mateřství

Předporodní kurzy

  • komplexní příprava na porod a péči o miminko
  • u Vás doma, v čase, který se Vám hodí
  • individuální a profesionální přístup
Předporodní kurzy

PŘEDPORODNÍ KURZY zajišťuje pro Maternity care externě porodní asistentka, Radka Vojtíšková. 

Tel. 775 41 41 70, email: radka.vojtiskova@seznam.cz

Cílem mých kurzů předporodní přípravy je pomoci nastávajícím rodičům lépe se zorientovat v záplavě informací, které se v současné době nabízejí ve všech médiích. Ušetřím Vám především čas a seznámím Vás s tím, co je pro Vás v tomto období opravdu důležité a co efektivně využijete.

Mé zkušenosti vycházejí také přímo z praxe - jak poznat začínající porod, informace o průběhu porodu, co si pořídit pro miminko, co vše je třeba v těhotenství zařídit, jakou roli hraje u porodu a v péči o miminko Váš partner, atd. 

Nabídnout Vám mohu dva typy kurzu:

1) Pro vytížené budoucí maminky nebo i jejich partnery, z důvodu časových úspor nebo pro vícerodičky, které potřebují kurz zacílit podrobněji na konkrétní téma, problematiku kojení, apod. v délce 2,5 hodiny u Vás doma za cenu 2.000,-Kč (o víkendu a státním svátku za cenu 2.100,-Kč). V případě kurzu mimo Prahu je účtován jednorázový příplatek za dopravu ve výši 150,-Kč. 

 

2) Pro prvorodičky, pro nastávající rodiče, kteří preferují velmi podrobnou přípravu, pro maminky s většími časovými možnostmi v délce 2 x 2 hodiny u Vás doma za cenu 3.200,-Kč (o víkendu a státním svátku za cenu 3.300,-Kč). V případě kurzu mimo Prahu je účtován jednorázový příplatek za dopravu ve výši 150,-Kč. 

 

Pokud jste si nevybrala ani jednu možnost, neváhejte mě kontaktovat na uvedeném spojení a nastínit mi své požadavky, ráda pro Vás připravím konzultaci přímo na míru v časovém rozpětí a podle témat, která Vás nejvíce zajímají. 

 

 

Návštěvní služba po porodu

  • pomohu Vám vyřešit problémy s kojením
  • ukážu Vám jak správně pečovat o miminko
  • nabídnu psychickou podporu
Návštěvní služba po porodu

NÁVŠTĚVY PO PORODU zajišťuje pro Maternity care externě porodní asistentka, Radka Vojíšková.  

Tel. 775 41 41 70, email: radka.vojtiskova@seznam.cz

Služba je určena pro čerstvé maminky, které si po příchodu z porodnice neví rady s koupáním, přebalováním, nošením miminka nebo mají problémy s kojením či dalšími potížemi typickými pro šestinedělí. Pomohu Vám ujasnit si nejčastější důvody pláče miminka, poradím Vám jak na bolest bříška (tzv. baby kolika), která trápí až 60% novorozenců, zodpovím všechny Vaše dotazy. 

Návštěva v délce cca 60-90min. zahrnuje i kontrolu Vašeho zdravotního stavu a také psychickou podporu.

Cena za návštěvu je 990,-Kč (v Praze ve všední den) a 1190,-Kč (o víkendu a státním svátku). V případě poskytnuté služby mimo Prahu je účtován jednorázový příplatek za dopravu ve výši 150,-Kč. 

 

Cvičení s dětmi

  • pro děti od ukočeného 3. měsíce do cca 1,5 roku
  • každé úterý od 13:15, 14:15, 15:15 v Aquapalace
  • podporuje psychomotorický vývoj dítěte

Těšíme se na Vás každé úterý!

Cvičení má vliv na správný vývoj kostry, svalů a napomáhá ke správnému držení těla. Během něj si dítě procvičuje jemnou a hrubou motoriku, rozvíjí se u něj poznávací procesy, učí se orientovat v prostoru. Maminky si zase natrénují v průběhu cvičení třeba správnou manipulaci s malým dítětem.

Lekce cvičení rodičů s dětmi provází básničky, písničky a říkadla, používají se pestré hračky a cvičební pomůcky jako např. fitbally nebo overbally. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku, lekce pod vedením zkušené lektorky, porodní asistentky a instruktorky pohybového vývoje dětí, Radky Vojtíškové, trvá pro nejmenší děti 30min., pro starší pak 45min. 

Rezervace ukázkových lekcí nutná předem na 775 414 170 nebo na radka.vojtiskova@maternity-care.cz.

První, ukázková lekce stojí 150,-Kč.

Na pravidelné návštěvy cvičení je dále nutné zakoupit cenově výhodnou permanentku na 10 lekcí v ceně 1300,-Kč s platností šest měsíců. Klienti se zakoupenou permanentkou mají parkování v podzemních garážích Aquapalace Praha Čestlice zdarma. 

Rezervovat ukázkovou lekci/kurz

CAPTCHA
Ochrana proti spamu